* سیاوش قمیشی Siavash Ghomayshi *

من از پایان می ترسیدم و آغاز کردم . . .

سلام ، الان جمعه است ، غروب شده و خیلی دمغ هستم .از همون وقتی که رفتم اول دبستان تا الان که 14-15 سالی میگذره همیشه جمعه ها غروب هین جوری بوده ، تلویزیون هم که برنامه هاش آدم رو یاد امتحانات و بدهکاری و . . . می اندازه . . .
باز خوب شد که یک نیم ساعتی online شدم و دیدم بر و بچه های وبلاگ ما رو پیام بارون کردند ، مثل اینکه ما آخرین نفری ام که از اخبار مطلع می شیم، البته تقصیر من نیست ها . . . یه مشکلاتی پیش اومد که امید خود در جریانه . . .
2 تا مطلب قبلی هم که دیدید از من من در قالب یه فایل Word بوسیله HyperTerminal چهارشنبه ظهر برای امید فرستادم ( و با یه مصیبتی : یا خط من قطع می شد یا اینکه امید Reset میشد !) بلاخره هر جوری بود فرستادم تا امید اون ها رو تو وبلاگ بذاره . . .
چند تا (!) حرف داشتم که بد نیست همینجا بگم :

* اول اینکه مثل اینکه این وب لاگ شده مال آقا پسر ها ؛ چون من تا بحال هیچ خانمی رو ندیدم ( البته همه پیامها رو هم نخوندم) که پیامی بذاره . . . خلاصه اینکه امیدوارم به اینکه مخاطبین این وبلاگ فقط آقا پسر ها هستند متهم نشویم ! )

* دوم اینکه اگه پیامهای شما خطاب به یکی از ما دو تاست (امید یا وحید) حتما در پیام ذکر کنید وگرنه من Default رو امید میدونم . اگه هم خیلی خصوصیه mail کنید .

* و سوم اینکه از سعید عزیز به خاطر چند خطی که در مورد مصاحبه با "یغما گلرویی" فرستادند تشکر میکنم و از ایشون می خواهیم اگه می تونند و برایشون مقدور هست اون مصاحبه رو اسکن کنند و برای من و امید بفرستند ، البته اگه امکانش هست . . .و گرنه که هیچ . . .

* همچنین از علی آقای عزیز که اسامی شاعر ها و تنظیم کننده های آلبوم "شکوفه های کویری" را برای ما ارسال کردند (البته ایشون برای 3-4 تا آلبوم دیگه هم همین لطف رو کرده بودند که ما از قبل داشتیم ولی بابت اونها هم ممنون چون اصل نفس کاره ) و جا داره مثل چند تا دوست دیگه مون در اینجا یه مرسی حسابی خدمتشون عرض کنیم .

* این حکایت آلبوم City of the sun هم مثل اینکه تمومی نداره . یکی از دوستان گفته بودند که 1975 سال Release این آلبومه نه 1995 و دوست دیگری عرض کرده بودند 1378 . والله من از روی یکی دو تا mail و همچنین یه سری اسناد مثل مقایسه شماره CD ها و همچنین محتوای آهنگهای آن که مثلا موسیقی بی کلام ترانه های غروب ، فاصله و . . .که از آلبوم "قصه گل و تگرگ" (که در 1994 این آلبوم تهیه شده)در اون هست به نتایجی که گفتیم رسیدم و خودم هم دیگه کم کم بهش یقین پیدا کردم ؛ ولی خب از التفات نظر شما ممنونیم و از شما می خواهیم که اگر دلایلی در تایید نظرات خود دارید بفرستید . . .

* از همه شما عزیزان می خواهیم که اکر در موارد زیر اطلاعاتی دارند حتما ما رو بی نصیب نذارن :
---> جناب Steve McCrum که تنظیم کننده اغلب آهنگهای سیاوش هستند .
---> تنظیم کنندگان آلبومهای نقاب ، حادثه ، خواب بارون و فرنگیس
---> شاعر های آلبومهای فرنگیس و خواب بارون
---> پوستر (Cover)های روی و پشت CD با کیفیت و ابعاد تصویر مناسب و بدون مونتاژ از آلبوم های فرنگیس ، خواب بارون ، City of the sun ، شکوفه های کویری ، حادثه و نقاب . . . ( توقع مون خیلی بالاست ، نه ! ) که توی اینترنت فقط در اندازه کوچیکش گیر میاد.
. . . و خلاصه هر چیز دیگه . . . به حرفای بالا گوش نکنید و هر چی دارید بفرستید . ضمنا دمتون گرم دیگه ، هیج کی در مورد اون فایل PDF که در موردش تا حالا کلی مانور دادیم و گوش فلک رو کر کردیم به ما mail نزده که بگه اشتباهاتش کجا بوده . . . اگه mail دریافت نکنیم اون رو به این معنی میدونیم که متن ترانه های تایپ شده عاری از هرگونه اشتباه است . . . خلاصه اینکه . . . همین . . .

در اینجا باز از همه شما همراهان تشکر می کنم و از کم کاری خودم شرمنده ام.چون وقت آنچنانی ندارم . . .ولی می بینید که هر وقت هم که میام کمتر از یک صفحه نمی تایپم . در اینجا از امید هم به خاطر زحمات بسیارش در ویرایش این وبلاگ و همچنین Group تشکر می کنم و یه خسته نباشید حسابی به او میگم . . .و با تشکر دوباره از علی ، اسامی آهنگهای آلبوم "شکوفه های کویری" (که البته در قسمت پیامها موجود می باشد) به همراه شاعر و تنظیم کنندگان آنها به حضور شما میرسانم :

* شکوفه های کویری (Dessert Blossoms) ، سال انتشار : 2000

بارون منوچهر مهرپویا Steve McCrum
جزیره امیر فرخ تجلی Steve McCrum
دل تنگی پاکسیما Steve McCrum
زمزمه سیاوش قمیشی Steve McCrum
طفلکی ژاکلین کاظم عالمی
زندگی امیر فرخ تجلی Steve McCrum
ایرونی سیاوش قمیشی محمد مقدم


دوستدار شما . . . وحید ف.
+ اميد و وحيد ; ۱٢:۱۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٢/٦
comment نظرات ()