* سیاوش قمیشی Siavash Ghomayshi *

تا دو هفته دیگه . . .

سلام . . .
* حرف های خیلی خودمانی :
از شنبه این هفته ، 17 خرداد ، امتحانات پایان ترم شروع شده است . . . البته کلاسهای ما هم سه شنبه پیش تموم شده بود ! پس می بینید که چه فرجه آمادگی بلند مدتی رو برای امتحانات ما منظور نموده اند . . . اما . . .خوشبختانه ، . . .اولین امتحان ما با تعویق افتادن دقیقه 90 خود موجب شد تا من ،خودم ،این هفته امتحان نداشته باشم ولی از همون شنبه با یکی از دوستان شروع به کتک زدن نوع خاصی از چهارپایان معلوم الحال نموده ایم (یا همان . . . زدن ). چون از دوشنبه هفته دیگه در مدت هشت روز باید هفت تا امتحان خفن بدیم که اون یه روز هم که تعطیل هستیم ، جمعه است . . . خلاصه اینکه روزهای عجیبی را می گذرانم و لابد خیلی از شماها هم به زودی وارد چنین حال و هوا هایی خواهید شد . . . ولی یقین بدانید مثل من نمیشه . . .
حالا این دو سه خط رو که نوشتم که به عمق قضیه پی ببرید و از اینکه ممکنه چند وقت نباشم شاکی نباشید . . . البته شاید خیلی ها خوشحال باشند . . . که مزاحم شادی شان نمی شوم . . .

* حرفهای خودمونی :
من یه لوگو برای این وبلاگ درست کردم که شاید کمی به ظاهر وبلاگ کلاس اضافه کنه ، هرچند به اعتقاد من کلاس و اعتبار یک وبلاگ به مطالب و محتوای اونه تا ظاهر و قیافه اون . ولی خب . .. ما این حق رو به همه شما و خودمون می دیم که وبلاگمون شکیل تر باشه . . . ولی فعلا نه من و نه امید هیچ یک وقتش رو نداریم . . . در مورد من باید عدم آگاهی فنی رو هم اضافه کرد که کم چیزی نیست . . . ولی ایشالله . . . بعد از امتحانات برای این قضیه فکری می کنیم. از افرادی هم که در این انجام جور کارها ادعاهایی دارند، می تونند کارهای خود را به ما عرضه کنند تا در صورتی که خوشمون اومد (هر جفتمون) از اون استفاده کنیم، البته تاکید می کنم که فکر نکنید حالا هر چی ارایه کنید ، ما دربست اونو قبول می کنیم . . . ولی خب، خلاصه ما رو از همکاری خود در این مورد خوشحال می کنید . . .
ولی در مورد لوگو چون خودم عمریه تو این کارم. . . به حرف کسی گوش نمی دم (به استثنای امید که امور فنی و از اون مهمتر مدیریت اینجا با اونه . . .)
طی همین یکی دو روزه این لوگو برای امید ارسال میشه تا خودش اقداماتی رو که لازم میدونه انجام بده . . .

* و حرفهای اصلی :
شنبه هفته گذشته فرصتی دست داد تا با یکی از دوستانی که از طریق همبن اینترنت و Mail با ایشان آشنا شده بودم ملاقات کنم :حمید عزیز ، که سابقا از ایشان نام برده بودیم . . . در این دیدار که در فضایی معنوی و روحانی صورت گرفت {در خیابان} دو طرف بر مواضع خود در قبال سیاوش قمیشی تأکید نموده و تفاهمات و تبادلاتی در زمینه اطلاعات ، عکس ، کلیپ و . . . نیز صورت گرفت که حتما از برخی از آنها در CD سیاوش قمیشی بهره خواهیم برد . . . من و امید در اینجا در حضور همه شما از ایشان تشکر می کنیم و امیدواریم اگر شما هم به "گنج های پنهانی از عکس و کلیپ و . . ." از سیاوش دسترسی دارید و صدایش رو هم در نمیارید ! توبه کنید و همه (ما هم جزء همه هستیم) را به فیض برسانید . . .
>> در ضمن چند اصلاحیه :
----> سال انتشار آلبوم فرنگیس 1352 شمسی یا 1973 میلادی است . . . این رو خود حمید اصلاح کرد . . . البته چون این آلبوم ، یک آلبوم قدیمی ست شاید به شکل امروزی Release نشده باشد و آهنگها در طول یکسال ساخته نشده باشند ، ولی خب اعداد ذکر شده در بالا از سه نظر تأیید شده و ایشالله که درست است.
----> در مورد شاعر دو ترانه "جزیره" و "زندگی" : پشت قاب CD نوشته شده : فرح تجلی . . . اون موقع که من خبر مربوط به مشخصات این آلبوم رو می نوشتم به یاد "امیر فرخ تجلی" از ترانه سرایان دیگر آلبومهای سیاوش ،این نام "امیر فرخ تجلی" رو نوشتم . البته من هنوز نمی دونم که آیا اینها دو نفرند یا یک نفرند و مثلا اشتباه املایی صورت گرفته که البته خیلی خیلی بعید است . . . ولی خب به اعتبار نوشته روی cover تصحیح کنید : "فرح تجلی" .

* و یک گله . . . :
با توجه به استقبال چشمگیری که از PDF و ابراز نظر در مورد اون شده (تنها سه نفر از من اونو خواستند و به من جواب دادند . . . !!) ، دیگر زیاد روش مانور نمیدم . البته من از این جور چیزا دلسرد نمی شم ، چون همون اولش هم که اونو درست کردم واسه خودم درست کرده بودم و صفحه آخر رو بعد ها به اون افزودم. ولی امیدوارم من بعد ننویسید که : "به نظر خوانندگان خود اعتنایی نمی شود و . . ." . آیا این کار ما ، نوعی اعتنا نبود ؟!! . . . در اینجا از علی ، سعید و یکی دوتا دیگه از دوستان که الان اسمشون رو به خاطر ندارم ، بابت ابراز نظرشان در این مورد تشکر می کنم.

روز های خوبی داشته باشید، وحید ف.
+ اميد و وحيد ; ۸:٠٥ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/۳/۱٩
comment نظرات ()