* سیاوش قمیشی Siavash Ghomayshi *

--=ميــــــلاد بهـــار=-- (لينکها کامل شد.)

 

سال نو مبارك

ساقيا آمدن عيد مبارك بادت

وان مواعيد كه كردي مرود از يادت

شادي مجلسيان از قدم و مقدم توست

جاي غم باد هر آن دل كه نخواهد شادت

-------------------------------------------------

مزرعه دزديدني نيست؛ فردا ميلاد بهاره

سلام

سال نو همه عزيزان مبارك باشه. بهارشون مبارك باشه. اميدوارم سال جديد سالي سرشار از خوبيها و موفقيتها براي خود، نزديكان و خانواده هاي گراميتون باشه. همچنين اميدوارم بتونيم در كنار هم به دور از كدورتها و نگرانيها هر چه بيشتر و بيشتر به هدفي كه با هم دنبال مي‌كنيم نزديك بشيم.

قرار بود اين مطلب رو من و وحيد با هم بنويسيم. ولي وحيد به مسافرت (مشهد مقدس) رفت و اين امر ميسر نشد. ولي به من سپرد كه از قول وحيد هم سال نو رو به همه شما دوستان گرامي تبريك بگم. و بگم كه به ياد همه شما دوستان هست و براتون دعا مي كنه.(حالا خودش كه اومد براتون آرزوي موفقيت هم مي‌كنه!)

يه تبريك ويژه هم از طرف تمامي بازديدكنندگان و مديريت اين وبلاگ تقديم به كسي كه هنر او باعث ايجاد دوستي هاي فراموش نشدني و زيبايي بين ما شده. تقديم به آقاي قميشي:

« سياوش جان، سال نو رو بهتون تبريك مي گيم و از خدا براتون آرزوي سلامتي و موفقيت در لحظه لحظه زندگي داريم. اين رو بدونيد كه هنر شما به لحظه لحظه زندگي ما حركت مي ده و هيچ وقت فراموشتون نمي‌كنيم. منتظر آثار زيبا و موفقيت آميزتر شما در سال جديد هستيم.
ما رو فراموش نكنيد. »

از طرف هاني، سعيد، ابوذر، علي نظري، علي (Parlos)، بهمن ،امير، امير معتمدي، علي، عسل، حامد،فلاح، داريوش، حميد، حامد، مسعود، سميرا، نويد، ياشار، ژوبين، سامان، روزبه، وحيد، اميد و همه دوستاني كه اسمشون در صفحه پبامها ديده ميشه و رفقاي تنهايي كه به ديدن و خواندن مطالب وبلاگ اكتفا مي كنند...

------> اما عيدي هاتون!

اول: هاني براتون يه عيدي داره كه براي ما ارسال كرده و سفارش كرده به دستتون برسونيم:

«ببينيد و بشنويدتصوير و صداي سياوش را كه در سوگ مرحوم هايده مي‌خواند.»

دوم: مصاحبه آقاي قميشي بعد از Realease آلبوم بي‌سرزمين تر از باد كه در اون از جايگاه Trance در موسيقي خودشون و موسيقي ايران، سوت عسلبانو، و استقبال هواداران از آلبوم جديد صحبت مي كنه.

سوم: ====== موزيك ويدئو پرسه به طور كامل  ======

و دست آخر تبريك سال نو توسط آقاي قميشي به شما عزيزان. (هر چند مربوط به امسال نيست و ممکنه قبلا ديده باشين. ولي همچنان خالي از لطف نيست. به اميد اينكه سال آينده تبريك Live ايشان را در اين وبلاگ داشته باشيم.)

سال و فال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت

بادت اندر شهرياری برقرار و بردوام !

سال خرم ، فال نيکو ،‌مال وافر ،‌حال خوش ،

اصل ثابت ، نسل باقی ،‌تخت عالی ، بخت رام .

صد سال به از اين سالها

 

+ اميد و وحيد ; ٧:۳۳ ‎ق.ظ ; ۱۳۸۳/۱/۱
comment نظرات ()